اطلاعیه (23 آبان ماه)

با سلام و احترام
با توجه به استقبال گسترده ی دانش آموزان از رویداد شتاب نفت و گاز علمی کاربردی گچساران 1 در سطح دانش آموزی، زمان ارائه ی ایده های رویداد تا پایان هفته آینده 30  آبان ماه تمدید شد.
بدین منظور افراد باید ایده های خود را در قالب یک "ویدئوی یک دقیقه ای" ارائه نموده به دبیرخانه رویداد به آدرس سایت پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد رویداد شتاب نفت و گاز گچساران به آدرس https://kbstp.ir/u/9 ارسال نمایند.


لازم به ذکر است برای تهیه ی این فایل ویدئویی رعایت شروط زیر الزامیست:
1_توضیح مشکل موجود
2_بیان ایده در جهت رفع مشکل
3_مشتریان ایده
4_بازار فروش ایده
هم چنین باید شئونات اخلاقی و اسلامی در تهیه این ویدئو لحاظ شود. پس از داوری اسامی نفرات برتر از طریق سایت پارک علم و فناوری در تاریخ 10 آذر اطلاع رسانی و جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

 

 

توضیحات رویداد:

رویداد شتاب و استارت آپ ویکند تجهیزات نفت گاز و صنایع جانبی برای اولین بار از تاریخ 22تا 24 آبان ماه 98 در هتل پاسارگاد گچساران برگزار میگردد.
شرکت کلیه افراد در این رویداد آزاد و رایگان بوده و  پس از برگزاری رویداد  ضمن تجلیل از ایده های برتر از حمایت ویژه استقرار در مرکز نو آوری و مراکز رشد و پارک علم و فناوری برخوردار خواهند شد.
این رویداد بزرگ به ابتکار مرکز نوآوری تجهیزات نفت و گاز علمی کاربردی گچساران 1 و حمایت پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و نهادها مختلف دولتی و خصوصی و با حضور اساتید مطرح کشوری و استارت آپ های موفق ملی در حوزه های خلاقیت و پرورش ایده، تهیه و تدوین بوم کسب و کار، طرح کسب و کار، بازاریابی، برندیگ، نحوه ارائه به سرمایه گذاران  به مدت 3 روز و در بخشهای مختلف به صورت پیوسته برگزار میگردد.
در این رویداد مدیران ملی و استانی دانشگاه علمی کاربردی، پارک علم و فناوری استان،  شبکه منتورهای دانشگاه صنعتی شریف، کار آفرینان موفق، صاحبان استارت آپ های موفق، شتاب دهنده ها تجربیات خود را با صاحبان ایده به اشتراک میگذارند.

 

 مهلت ثبت نام پایان رسیده است .