با عنایت به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و تصمیم هیئت رئیسه پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد کلیه رویدادها، کارگاههای آموزشی و جلساتی که موجبات تجمع و احتمال انتشار بیماری‌های واگیردار را فراهم نماید تا پایان سال لغو می‌باشد. اطلاعات تکمیلی در خصوص برگزاری طرح توانا متعاقبا اعلام می گردد.

 

برگزارکننده: پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

زمان برگزاری (هفته اول): 30 بهمن ماه لغایت 2 اسفندماه 1398

زمان برگزاری (هفته دوم): 6 لغایت 9 اسفندماه 1398

مهلت ثبت نام: 5 بهمن 1398

مکان برگزاری: یاسوج، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج

 

خدماتی که در این رویداد به شرکت کنندگان ارایه می شود:

ارائه 50 ساعت آموزش توسط اساتید مجرب

ارائه گواهینامه پایان دوره از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف

 درباره طرح توانا

طرح توانا مجموعه ای از دوره های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقاع توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب و کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل 6 عنوان دوره آموزشی در قالب 50 ساعت آموزش برای هر نفر و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی، مدل کسب و کار، روش های بازاریابی و اصول و فنون مذاکره به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

بسته آموزشی توانا با توجه به تجربه مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرایی می گردد.

عناوین دوره

• ایجاد انگیزه برای کارآفرینی و پرورش ایده

-تهیه مدل کسب و کار

• نوشتن طرح کسب و کار و امکان سنجی مالی اقتصادی طرح ها

• بازاریابی و فروش

• ارتقای توانمندی های شخصی و کار تیمی

• ارتباطات و اصول مذاکره


 

 مهلت ثبت نام پایان رسیده است .