شرکت دانش بنیان گسترش کاربرد فناوری (آریونت)، عضو پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، به منظور طراحی ساختمان سه طبقه این شرکت در محوطه پیرامونی آن، فراخوان طراحی منتشر کرد. این شرکت در زمینه تولید سخت افزارهای الکترونیکی مخابرات فعالیت دارد و دارای اعتبارنامه دانش بنیان در بالاترین سطح (دانش بنیان فناور) از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری است.

مهندس سجاد مومنی تبار (مدیر عامل شرکت آریونت) در این خصوص گفت: در شرکت دانش بنیان آریونت به دنبال استفاده حداکثری از همه ظرفیت‌های علمی و تخصصی استان برای برنامه‌های توسعه‌ فناوری هستیم.
مومنی افزود: در کنار برنامه‌های مختلف این شرکت از جمله تعاملات و تفاهم نامه با حوزه دانشگاه، مراکز توسعه فناوری و دانش بنیان، در جدیدترین اقدام در راستای توسعه زیرساخت‌ها، فراخوان طراحی ساختمان سه طبقه در محوطه پیرامونی را منتشر کرده است.
وی گفت: علاوه بر استفاده از ظرفیت دانش و خلاقیت مهندسین برای توسعه شرکت، تلاش شد فرصتی برای ایده پردازی مهندسین و طراحان خواهد بود تا در یک مسابقه کاملا تخصصی، دانش خود را به رقابت بگذارند.
لازم به توضیح است بخش‌هایی از جزئیات این فراخوان به شرح زیر اعلام شده است:
طراحی معماری ساختمان آریونت
عنوان مسابقه:
طراحی ساختمان سه طبقه آریونت محوطه پیرامونی آن
شرح کلی:
این مسابقه از سوی شرکت گسترش کاربرد فناوری (آریونت) و با هدف ارتقای هویت بصری سازمانی و پر رنگ نمودن آریونت به عنوان یک شرکت فناور در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود. این مسابقه به جهت طراحی المان ساختمان سه طبقه آریونت برگزار میگردد.
اهداف مسابقه:
خلق فضایی معمارانه و سرزنده و منظری پویا، خوانا و روایت گر از گسترش فناوری و تکنولوژی در استان.
تقویت روحیه پژوهشی و پویا در حوزه تکنولوژی و تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی
بیانگر اتکا به توانایی‌های بومی در یک شرکت هایتک و فناور در سطح بین المللی
شاخصه‌ها و ارزش‌های مورد درخواست در طراحی:
– ارتقاء کیفیت منظر عینی و ذهنی و تقویت حس مکانی یک شرکت هایتک و فناور صنعتی و محوطه پیرامون.
– تأکید بر منظر و نقش شرکت دانش بنیان در توسعه زیرساخت‌های کشور و همچنین ایجاد ارزآوری.
– فراهم نمودن زیرساخت‌های فضایی مناسب و تأمین آسایش و روحیه نوآوری و ایده پردازی و تحقیق و توسعه.
– هماهنگی با ارزش‌های شرکت‌های صنعتی، فناور، و دانش بنیان.
– ارائه جزئیات اجرایی متناسب با ویژگی‌های مکانی و شرایط اقلیمی، فرهنگی و اجتماعی.
محدودیت‌های طراحی:
در طرح پیشنهادی بایستی مسیر‌های تردد و محسور بودن فضا و محدودیت‌های مجود در طراحی به جهت جانمایی حراست، پارکینگ، کارگاه و بخش اداری در نظر گرفته شود.
متقاضیان شرکت در این فراخوان می‌توانند به آدرس https://arioonet.com/tarahi1/ مراجعه و نسبت به شرکت در فراخوان اقدام نمایند.